Spoločnosti Porsche, MetLife, CVS Health a David Horsager budú hlavnými rečníkmi na online globálnom summite SAFe®, ktorý sa uskutoční 27. septembra - 1. októbra Slovensko - slovenčina Slovensko - slovenčina USA - English USA - English USA - English USA - English USA - English USA - English España - español España - español Polska - Polski Polska - Polski Česko - čeština Česko - čeština

Trending...
The two-day 2021 Global SAFe Summit will be online in three time zones, Americas, Europe, and Asia. The two-day 2021 Global SAFe Summit will be online in three time zones, Americas, Europe, and Asia.
Agenda pre ročník 2021 sa zameriava na agilitu podnikania v rámci celého podniku a urýchlenie digitálnej transformácie v ére radikálneho narušenia

BOULDER, Colo., 10. septembra 2021 /PRNewswire/ -- Spoločnosť Scaled Agile, Inc., organizátor summitu SAFe®, popredného svetového rámca pre agilitu podnikania, predstavila kompletný rad prednášok a rečníkov pre Online globálny samit SAFe 2021. Dvojdňové podujatie predstavuje najväčšiu konvergenciu profesionálov SAFe a lídrov v oblasti priemyslu zameranú na urýchlenie digitálnej transformácie a konkurencieschopnosti na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu.

Na podujatie, ktoré sa koná 27. septembra - 1. októbra, sa zaregistrovalo viac ako 1 500 ľudí z popredných svetových spoločností v troch časových pásmach: USA, Európa a Ázia. Viac ako 50 rečníkov prednesie prednášky, technické rozhovory a zákaznícke príbehy spoločností Porsche, CVS Health, Deutsche Telekom, Kaiser Permanente, TV Globo, ZKH, Northrop Grumman a Amerického letectva.

Hlavné body zahŕňajú:

Trust Edge™: Ako špičkoví lídri a organizácie prostredníctvom dôvery dosahujú obchodné výsledky - Najpredávanejší autor David Horsager sa podelí o svoju prácu o dôvere, prečo je zásadná pre agilné tímy a firmy a ako ju možno použiť ako silné vylepšenie akéhokoľvek SAFe podniku.

More on Colorado Desk
Navrhovanie digitálnej budúcnosti v spoločnosti Porsche - Vedúci predstavitelia Porsche Mattias Ulbrich a Dr. Oliver Seifert sa podelia o to, ako sa spojili oddelené svety automobilového inžinierstva a IT, aby predstavili nový športový automobil budúcnosti..

CVS Health #OneStepCloser - Ako spoločnosť CVS Health bojovala s narušením svojou monumentálnou a neustále sa vyvíjajúcou reakciou na COVID.

Výrazné rozšírenie SAFe - Agilná cesta spoločnosti MetLife - Členka SAFe Cheryl Crupi povie o  stručnom prístupe k aplikácii SAFe vo veľkých oblastiach organizácie.

Navigujte budúcnosti s hodnotovým tokom obchodnej agility - Tvorca SAFe Dean Leffingwell predstavuje prístup jedinečný pre SAFe, ktorý pomáha podnikom urýchliť cestu transformácie.

More on Colorado Desk
Registrácia je otvorená na global.safesummit.com.

O spoločnosti Scaled Agile, Inc.:

Scaled Agile, Inc., je poskytovateľom SAFe®, popredného svetového rámca pre agilitu podnikania. Prostredníctvom vzdelávania a certifikácie, globálnej partnerskej siete a rastúcej komunity viac ako 800 000 vyškolených profesionálov pomáha Scaled Agile podnikom začleniť agilitu do ich kultúry, aby mohli rýchlo identifikovať a poskytovať hodnotu pre zákazníkov, ťažiť z nových príležitostí a zlepšovať obchodné výsledky. Viac informácií nájdete na adrese scaledagile.com.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1611820/summitpromo.mp4
Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1611723/2021_Global_Summit_Social_Reg_Open_Dates.jpg

Related Links

http://www.scaledagile.com

SOURCE Scaled Agile, Inc.
Filed Under: Business

Show All News | Report Violation

0 Comments

Latest on Colorado Desk